Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

O nas

Od ponad 22 lat specjalizujemy się w dostarczaniu różnego rodzaju elementów złącznych. Wiele wyrobów standardowych jak i specjalistyczne, które są wykonane w różnych materiałach. I to wszystko dostosowane pod zamówienie klienta. Łącznie prawie 25 tysięcy pozycji.

Do każdego produktu, wedle życzenia odbiorcy, dołączany jest atest, świadectwo zgodności lub certyfikat wytwórcy. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją zadowolenia klienta.

Jeżeli reprezentujesz firmę, a potrzebujecie większej ilości lub regularnych dostaw danego asortymentu, to skontaktuj się z nami. Indywidualne podejście do klienta pozwala na ustalenie konkurencyjnych cen oraz dogodnych terminów dostaw. Dbając o pewność i zadowolenie klienta firma kładzie nacisk na gwarantowaną jakość proponowanych towarów.

Skontaktuj się z nami

Dane adresowe

Nazwa firmy: EFEKT PROFESSIONAL FASTENERS MANUFACTURING
Adres: ul. Abrahama 6, 84-300 Lębork
Telefon: 59 8631588
Witryna stworzona na platformie